Apple çatısı altındaki Beats bugüne kadarki ilk gerçek kablosuz kulakiçi kulaklık modeli Powerbeats Pro’yu duyurdu. Yine kulaküstü kanca tasarımını devam ettiren Beats Powerbeats Pro bu defa kablolarından tamamen kurtulmuş olarak karşımıza çıkıyor.

Beats Powerbeats Pro özellikleri

Powerbeats Pro, Apple AirPods gibi Hey Siri özelliği sağlayan H1 çipini kullanıyor. Tek şarj ile 9 saat müzik dinleme süresi vadeden ürün, şarj kutusu ile bu süreyi 24 saate kadar çıkartabiliyor. Sadece 5 dakikalık hızlı şarj ile 1.5 saat çalma süresi daha elde etmenin mümkün olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Önceki nesline göre yüzde 23 daha küçük ve yüzde 17 daha hafif olan model, terlemeye ve su sıçramalarına da dayanıklı yapıda.

Kullanılan yeni çizgisel piston sürücü ise sıkıştırılmış hava akımı ile daha iyi ses üretebiliyor. Dinamik aralıklı ve ses izolasyonlu dengeli ses sunulmasına da dikkat çekiliyor. Her iki kulaklıkta da ses ve parça kontrol tuşları bulunurken, ürünü kulağınızdan çıkardığınız anda çalmaya ara veriliyor. Taktığınızda ise çalma devam ettiriliyor.

Beats Powerbeats Pro fiyatı

Siyah, lacivert, fil dişi ve yosun olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunulan Beats Powerbeats Pro fiyatı 250 dolar.