Aston Martin ve James Bond birlikteliği şimdi de 007 ilhamlı Vantage ve DBS Superleggera ile devam ediyor. Yeni sınırlı sayıdaki İngiliz süper otomobiller ile No Time to Die filmi ile birlikte James Bond efsanesine bir saygı duruşunda bulunuluyor.

Vantage, 1987 tarihli The Living Daylights filmindeki Aston Martin V8 ilhamlı. DBS Superleggera ise No Time to Die’da Daniel Craig tarafından sürülecek modele yakın. Vantage’da eski usül krom ağ ızgara, sarı dış aksan detayları ve Obsidian Black üzerine Cumberland Grey boyama dikkat çekiyor. Yine modelin kokpitinde 007 detayları bolca kullanılıyor.

DBS Superleggera ise Ceramic Grey renkte ve siyah renkli bir karbon fiber tavana sahip. Daha fazla karbon fiber, yan ayna kapakları, difüzörler ve aero kanatlarda kendisini gösteriyor. 007 logosu da çamurluğa bir rozet şeklinde uygulan. Arka kanatta da 007 özelliğinin diğer dokunuşları özel bir folyoda yer alıyor.

Aston Martin’in 007 ilhamlı Vantage modeli 100 adet ile sınırlı ve 210.663 dolar fiyata sahip. DBS Superleggera ise sadece 25 adet üretilecek ve 365.094 dolara satılacak.