Onlar hayatımızın gerçek kahramanları… Varlıklarıyla bizlere güven veren ve bizleri hayata hazırlayan babalarımız, Babalar Günü’nde “en mutlu” ve “en özel” olmayı hak ediyor. Babanıza verdiğiniz değeri ona Parker’ın en popüler serisi olan Jotter’dan özel bir kalem hediye ederek gösterebilirsiniz. Lüks yazım deneyiminde dünyanın en prestijli markası olan Parker’ın gözde serisi Jotter, 60 yıllık bir deneyime sahip. Uzun yıllardır milyonlarca baba, iş ve özel yaşamında birçok önemli karara Jotter ile imza atıyor. Siz de babanızın kalbine sevgi ve saygı imzanızı bu özel kalemi ona hediye ederek atabilirsiniz.

Kraliyet ödüllü Parker’ın gözdesi

Özel tasarımı ve kendine özgü açma kapama sesiyle bilinen Jotter, İngiltere Kraliyet Arması ile iki kez ödüllendirilen Parker ailesinde gerçek bir tasarım ikonu. Dünyanın birçok ülkesinde tasarımı, şekli, dayanıklılığı ve hatta sesi ile bir ikon olan Jotter, ok şeklindeki özel tasarlanmış klipsi, paslanmaz çelik gövdesi, krom veya altın aksesuarları ile kalite ile şıklığı bir arada sunuyor.

Her babaya uygun bir Jotter

Jotter, Parker markasının kurucusu George Parker’ın “Herkese ve her bütçeye uygun bir Parker olmalı’’ rüyasını en iyi gerçekleştirdiği seri olarak da biliniyor.  Seri, dolma kalem, roller kalem, tükenmez kalem ve mekanik kurşun kalem modları ile satışa sunuluyor.

Parker Jotter SS CT Dolma Kalem KDV dahil 130 TL’den satışa sunulurken, Parker Jotter SS CT Tükenmez Kalem KDV dahil 74 TL’den alıcı buluyor.