Adidas Football ikonik Predator siluetinin 25. yılı şerefine yeni modeller piyasaya sürüyor. Adidas Predator yıldönümü için hazırlanan krampon ve giyim ürünleri için iki ikonik futbolcu David Beckham ve Zinedine Zidane’dan da ilham alındı.

Adidas Predator Beckham & Zidane’dan ilham aldı

Kariyerlerinde giydikleri Adidas Predator silüetleri üzerinde çalışan Beckham ve Zidane özel parçalara imza attı. Zidane Zidane Predator Archive Pack için Ballon d’Or kazandığı sezonda giydiği 1998 Predator Accelerator altın K-deri üst kısım mavi, kırmızı ve beyaz detaylar ve 4 farklı bağcık seçeneği ile geliyor. David Beckham Predator Archive Pack içinse 2001 yılında İngiltere kaptanıyken giydiği Predator Precision yeniden tasarlandı. Bu modelde ise tamamen beyaz K-deri üst kısım ve ikonik Predator kırmızı dil dikkat çekerken beyaz veya kırmızı bağcık seçilebiliyor. Hem saha hem de antrenman modeli bulunan kramponlar ile birlikte forma ve tişört seçenekleri de mevcut. Bu modellerin 7 Mart tarihinde satışa çıkacağı ifade ediliyor.

Ek olarak, hem Backham hem de Zidane’dan ilham alan yeni Predator 19+ da göz alıcı altın rengi ve oyunculardan detaylar taşıyan yapısı ile geliyor. Yeni Predator 19+ koleksiyonu ise 12 Mart tarihinde satışta.

https://www.instagram.com/p/Bunu9eIlbCk/