Bugatti, Chiron hiper otomobilinin oldukça sınırlı sayıda iki özel versiyonunu tanıttı. La Voiture Noire ilhamlı olan ve karbon fiber ağırlıklı Bugatti Chiron Noire Sportive ve Noire Élégance modellerinden sadece yirmişer adet üretilecek.

Noire Élégance parlak karbon fiber gövde, mat cilalı alüminyum kanat aynaları ve C şekilli gövde panelleri ile geliyor. İkonik at nalı ızgara ise yerini düz gri ve siyah emayeli Macaron amblemine sahip yeni kübik ağ tasarımına bırakıyor. Yeni jantlar ve fren kaliperleri ile yan panellerde Noire ibaresi ve üretim numarası da dikkat çekiyor. Kokpitte ise siyah boyalı alüminyum ve ipek-mat detaylar dikkat çekiyor. Orta kol dayağında da ekstra karbon arma bulunuyor. Noire Sportive ise mat siyah C şeklindeki imza çizgisi, jantlar, ön spoiler ve radyatör ızgarası ve açık karbon fiber sportifliği ile koyu temayı bir sonraki boyuta taşıyor. Motor tarafında ise 8.0 litrelik, 16 silindirli ve 1500 beygir gücündeki dörtlü turbo motor aynı şekilde kalmış.

Sınırlı sayıdaki Chiron modellerinin fiyatları ise 3.3 milyon dolardan başlıyor. 1500 beygir gücündeki Bugatti Chiron Sport modeline sahip olanlar ekstra 110.000 dolar ödeyerek Noire paketlerine terfi edebilecekler. Teslimatlar ise 2020 yılının ikinci yarısında başlayacak.