Özellikle sıcak yaz aylarında Coca-Cola ve içki birlikteliği ile serinlemeye sevenlerdenseniz, Coke tarafından Haziran ayında sunulacak Coca-Cola Signature Mixers serisi bu 4 yeni içecek oldukça ilginizi çekecektir. İlk Coca-Cola şişesine bir saygı duruşu olan Hutchinson cam şişelerdeki karışımlar harika kokteyller yapılmasına yardımcı olacak. Dünyanın en yenilikçi barmenleri ile birlikte yaratılan tatlar konusunda Coke oldukça iddialı.

Coca-Cola Signature Mixers

Coca-Cola Signature Mixers Smoky Notes (Max Venning)

İsli ipuçları ile yoğun aromatik bir harman olan karışım derin, baharatlı rom ve gövdeli üst seviye viskilere farklı bir boyut getiriyor. Ylang ylang, amber tohumu ve kurutulmuş meyveler üst katmanı oluştururken, Peru balsam ve amber gibi sıcak kahverengi baharatlar ise zarif bir taban oluşturuyor.

Coca-Cola Signature Mixers Spicy Notes (Adriana Chía and Pippa Guy)

Sofistike ve kompleks olan karışımda yeşil limon, zencefil, jalapeno, biberiye ve yasemin ile altın veya yıllanmış tekila, baharatlı rom ve baharatlı veya tatlı viskilere haz verici ve topraksı lezzetler katmak mümkün.

Coca-Cola Signature Mixers Herbal Notes (Antonio Naranjo)

Çiçeksi, kavruk ve mayhoş lezzetli karşım seçici damaklara taze ve otsu notalar bırakacak. Limon otu, dereotu tohumu, kadifenin dengeli ve serinletici notaları ile amber rengi viskilere ve pek çok roma lezzet katılabilecek.

Coca-Cola Signature Mixers Woody Notes (Alex Lawrence)

Paçuli, yuzu, fesleğen karışımından hazırlanmış bu karışım mayhoş, hafif ve ferahlatıcı bir profile sahip olarak nitelendiriliyor. Karışım, altın romlar ile isli ve odunsu viskilerin tatlı tropik ve yumuşak odunsu lezzetlerini geliştirmek için kullanılabilecek.

Maalesef ilk olarak sadece Birleşik Krallık’taki süpermarket ve barlarda satışa sunulacak 200 ml ürünlerin fiyatı ise 1.50 sterlin. Diğer ülkeler konusunda ise henüz herhangi bir bilgi verilmiyor.