LV Handle Soft Trunk çanta, Louis Vuitton’un daimi koleksiyonuna katılıp, erkek gardırobunun vazgeçilmez bir parçası oluyor. Virgil Abloh tarafından 2021 yılında Louis Vuitton x NBA kapsül koleksiyonu için hayal edilen, sonrasında İlkbahar-Yaz 2022 şovu için tasarlanan Handle Soft Trunk çanta, Maison’un tüm sandık yapım mirasını bünyesinde barındırıyor.

Göçebe hayatın esintilerini yaşatan bu maskülen çanta, kusursuz dikdörtgen şekli, metalik köşeleri ve perçin çivileri ile çanta gövdesini desteklerken, çıkarılabilir omuz askısı ve deri sapı ile ister omuzda ister elde taşıma rahatlığı sağlıyor. Geniş açıklığı ise telefon, cüzdan veya kulaklık gibi tüm temel ihtiyaçları taşımak için ideal bir hacim sunuyor.

Louis Vuitton’un kalıcı koleksiyonlarının şimdi bir üyesi olan Handle Soft Trunk, siyah Taurillon dana derisi ve deri işli Monogram Macassar kanvas olarak iki, eş gösterişte modelde mevcut. Eşsiz mirasın koruyucusu bu olağanüstü model, Mini Soft Trunk, Soft Trunk ve Soft Trunk Wearable Wallet ile birlikte Virgil Abloh’un Soft Trunk serisinin bir parçası.

Artık ikonik olan bu çanta, sürekli hareket halindeki her tarza kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.