İsviçreli lüks saat üreticisi Tag Heuer yeni bir Connected Modular 45 akıllı saatin duyurusunu gerçekleştirdi. Günümüz amiral gemisi akıllı telefonların neredeyse 2 katı fiyata sahip olan Tag Heuer Connected Modular 45 Gold Edition tüm dünyadan golcülere hitap ediyor.

Tag Heuer Connected Modular 45 Gold Edition özellikleri neler?

Pahalı akıllı saatleri anında alabilecek bir kitleye hitap eden Tag Heuer Connected Modular 45 Gold Edition 2 yıl önce çıkan modelden farklı özelliklere sahip. 1.39 inçlik 400 x 400 piksel çözünürlüğünde safir cam ekran, 512 MB RAM, 4 GB dahili depolama, bütünleşik GPS, NFC, 410 mAh batarya ve Wear OS özellikleri sunan model 25 saat kullanım süresi sunuyor.

Tag Heuer Connected Modular 45 Gold Edition

Gold Edition görsel anlamda da bazı farklılıkları ile kendini öne çıkarıyor. Çerçevedeki logo ve yeşil dikiş detaylı beyaz kayış golf temasına uygun. En önemli farklılık ise modeldeki siyah seramik çerçevedeki 1-18 detayı. Bu rakamlar bir golf raundundaki 18 deliği temsil ediyor. Özel bir gold uygulaması ise tüm golfle ilgili skor, mesafe ve performans gibi rekor ve kayıtları tutuyor.

Normal model gibi 1.850 dolar fiyat etiketine sahip olan özel kutusundaki bu Tag Heuer beraberinde 3 adet Tag Heuer logolu golf topu ile birlikte geliyor.