Yazar Neil Strauss “Oyunu oynamak istiyorsanız kuralları bilmek zorundasınız” diyerek başladığı kitabında okuyucuya adeta bir koçluk yapıyor. Yazar daha önceki uluslararası arenada çok satan “Oyun” kitabında ise tavlama uzmanlarının, baştan çıkarma eylemini bir sanata dönüştüren erkeklerin gizli dünyasını araştırmıştı. Strauss “Oyunun Kuralları”nda ise öğrendiği bilgileri ve icat ettiği teknikleri, herkesin kadınlarla başarı yakalamak için uygulayabileceği basit yönergeleri adım adım talimatlara dönüştürüyor.

“Oyunun Kuralları güçlü ve sahada test edilmiş bilgilerle dolu. Söz konusu kadınlar olduğunda paraya, dış görünüşe ya da şöhrete ihtiyacınız yoktur. İhtiyacınız olan tek şey, çekimin nasıl işlediğine dair bir anlayış ve sosyal becerileriniz için halihazırda on binlerce erkeği hüsrandan mutluluğa taşıyan bu otuz günlük çalışma programıdır.

Kuralları Kendiniz İçin Öğrenin

Her Kadın Sevdalısının -Başarılı veya Çaylak- Sahip Olması Gereken Üç Kitap Bir Arada Stil-Yaşam Düellosu: Otuz günde oyunda uzman olmak için tek rehber.

Rutinler Koleksiyonu: Tavlama gurularının yabancıları ruh eşlerine dönüştürmek için kullandıkları daha önce hiç yayımlanmamış senaryolar.

Stil Günlükleri: Tavlama gurularının dostu – baştan çıkarmanın karanlık hikâyeleri.

“Büyük Bir Güçle Birlikte Büyük Bir Sorumluluk Gelir.”

-Tanıtım Bülteni