İnternet ortamının vazgeçilmezi olan viral video akımlarına bir yenisi daha eklendi. Bu yılın en son viral olayı ise Vans spor ayakkabıları yere atarken bu anın videolarını çekmek. İşte, Vans viral video akımının detayları.

Vans viral video çekimleri hızla artıyor!

Twitter kullanıcısı @ibelievethehype tarafından yüklenen Vans videosu ile sosyal medya adeta çılgına döndü. Kullanıcının Vans ayakkabılarını yere atarken bunun videosunu çekip paylaşması sonrasında diğer Twitter kullanıcıları da bu tarz videolar paylaşmaya başladı ve video sayısı çığ gibi büyüdü.

Bu Vans viral videoları akımında dikkat çeken bir detay ise ayakkabıların çoğunlukla yere sağlam basması oldu. Yani ayakkabılar zeminde genellikle hiç ters kalmıyor. Hatta olay bir challenge yani meydan okuma haline geldi ve üst kısmı yukarı bakmayan Vans’lar sahte olarak bile adlandırılmaya başladı.

Şu anda internette binlerce beğeni ve paylaşım alan Vans videoları bulmanız mümkün. Hatta biz de inat edip 20 defadan fazla Vans ayakkabılarımızı fırlattık ve ayakkabılarımızın tabanının zemine bastığını görerek rahat ettik…