Giannis Antetokoumpo ve LeBron James öncülüğündeki takımların karşı karşıya geleceği 2019 NBA All-Star maçının gerçekleşmesine sadece saatler kaldı. Bu yıl 15-17 Şubat tarihlerinde Charlotte kentinde gerçekleştirilen 2019 NBA All-Star Haftasonu etkinliklerinin en çok konuşulan yarışmalarından birisi ise tabii ki smaç yarışması. İşte, kaçıranlar veya bir kez daha izlemek isteyenler için 2019 NBA All-Star Smaç Yarışması sırasında basılan o smaçların tamamı!

2019 NBA All-Star Smaç Yarışması kazananı Hamidou Diallo oldu!

Miles Bridges (Charlotte Hornets), John Collins (Atlanta Hawks), Hamidou Diallo (Oklahoma City Thunder) ve Dennis Smith Jr. (New York Knicks) arasında geçen nefes kesici 2019 NBA All-Star Smaç Yarışması yine izleyenlere basketbol şöleninin en keyifli anlarını yaşattı.

Öte yandan, Oklahoma City Thunder oyuncusu Hamidou Diallo efsane NBA yıldızlarından Shaquille O’Neal üzerinden bastığı smaçla gecenin yıldızı oldu. Oyuncunun formasının içerisinden Superman logosu göstermesi de yine büyük dikkat çekti.

Bu arada 3 sayı yarışmasının New Jersey Nets oyuncusu Joe Harris, yetenek yarışmasının ise Boston Celtics oyuncusu Jason Tatum tarafından kazanıldığını da not olarak düşelim.

Bakalım 04:00’da gerçekleşecek 2019 NBA All-Star maçında Giannis Antetokoumpo’un mu, yoksa LeBron James’in mi yüzü gülecek?