İlk kez 2021 Sonbahar-Kış defilesinde sunulan LV Pyramide kemere Virgil Abloh bu sezon güncelleme getiriyor. Louis Vuitton Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü’nün kalbinde özel bir yere sahip dokuz şehri öne çıkaran kemerler dokuz özel versiyondan oluşan bir kapsül koleksiyonla geri dönüyor.

Bir yüzünün Monogram kanvas, diğer yüzünün ise yumuşak dana derisinden oluşan kemer, ikonik LV tokasını koruyor. Virgil Abloh kemerdeki çarpıcı etki için, ezilmiş arabaların görüntüsünden, sokak giyiminden ve onun etki alanından ilham alıyor. Kemerin derisiyle uyumlu yeni bir renk eşleşmesini ortaya çıkarmak için metal kısmı ustaca aşındırılıyor. Her bir kemer, Louis Vuitton zanaatkarlarının maharetli elleri tarafından işlenerek her birini benzersiz kılıyor.

Yeni tasarım, her biri dünya şehri ile ilişkilendirilen dokuz renkte sunuluyor; yeşil&mor Bangkok, kırmızı&siyah Hong Kong, sarı&mavi Londra, Paris ise pembe&mavi renklerinde karşımıza çıkıyor. Bu şehir adları hem Monogram kanvas, hem de deri yüzeyinde şehre has renk kombinasyonuyla birleşip, iki yüzü de kullanabilme alternatifi sunuyor. Her biri, adaşı şehirlerinin amiral mağazasında sınırlı sayıda 25 Kasım itibariyle satışa sunulacak.