Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde olduğu Mavi 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu reklam kampanyası, ünlü yıldızın maviliklere doğru yol aldığı bir hikayeyle yaz heyecanını başlatıyor.

Aracı yolda kalan bir arkadaş grubu ve Kıvanç’ın centilmence yolculuklarına dahil olmasıyla başlayan filmde, rastlantı sonucu bir araya gelen bu ekibin kurmuş olduğu samimi ve sıcak iletişim izleyiciyi de içine çekiyor. Kıvanç’ın keyifli ve rahat tavırları ise Mavi’nin yaz modasının temasıyla paralellik gösteriyor.

Hem reklam filmi hem de koleksiyon insanın içini açan renklerle dolu, mutlu ve pozitif bir atmosferi ekranlara taşıyor. Mavi, jean’den tişörte, şorttan elbise, gömlek ve sahil kombinlerine kadar yazın her anına eşlik eden casual giyim şıklığıyla bu sezon da dikkat çekiyor.

Güneşin sıcaklığı, yazın enerjisi ve denizin çekiciliğine dair sarıdan pembeye, maviden mor ve yeşile uzanan her tonu içeren koleksiyon, filmi izleyen herkese Mavi’ye doğru çağrısı yapıyor. Koleksiyona Mavi mağazaları, Mavi.com ve Mavi App’ten ulaşılabiliyor.