Michael Kors, Sonbahar-Kış 2019 erkek sezonuna yenilikçi ve modern yüksek performanslı kapsül erkek giyim ve aksesuar koleksiyonunu ekliyor. KORS X TECH kapsül koleksiyonu, özellikle seyahat tutkunlarından ilham alarak tasarlandı. Uyarlanabilir kumaşların kullanıldığı sportif ama lüks silüetler, stil ve rahatlığın mükemmel dengesini yansıtıyor.

Siyah, beyaz, kırmızı ve kamuflajların baskın olduğu kapsül koleksiyon eşofman, tasarıma dahil taşınabilir şarj cihazlı ceket gibi ihtiyaç ve rahatlık odaklı temel parçalardan oluşuyor.

Taşınabilir aksesuarlar, hareket halinde geçen yaşamlar için özel olarak tasarlandı. Seyahat dostu telefon, laptop ve diğer kişisel eşyaları rahatça taşıyabilmek için stratejik olarak tasarlanan sportif sırt çantaları ile uçaktan maceraya ve yollara rahatça hareket edebileceksiniz.

KORS X TECH koleksiyonunun odak noktası, maksimum konfor ve tamamı ile hareket özgürlüğü sağlayan inovatif ve son teknoloji kumaşlardır. Dayanıklı, hafif ve nefes alabilen kumaşlardan üretilen parçalar nemi yok ediyor ve UV ışınlarına karşı koruma sağlıyor.

KORS X TECH kapsül koleksiyonunun Matt Komo’nun yönetmenliğini yaptığı kampanya çekiminde kamera önünde ünlü model Austin Augie yer alıyor.