Louis Vuitton, futbol heyecanını, sofistike formlar, sportif vurgular ve göze çarpmayan zarif ayrıntılarla yakaladığı FIFA Dünya Kupası Katar 2022 için özel olarak tasarladığı özel kapsül koleksiyonunu tanıttı. 

 

2010’dan beri Louis Vuitton, dünyanın en çok arzu edilen ödüllerinden biri olan FIFA Dünya Kupası’nın sandığını tasarlıyor. Takip eden yıllarda, Louis Vuitton’un FIFA Dünya Kupası ile ilişkisi, 2018 yılındaki dünya çapında beklenen spor turnuvasına özel bir deri eşya koleksiyonu sunarak gelişti. 

 

Bu yirmi ikinci edisyonunda, siyah Taurillon deriden beş koleksiyon parçası, Maison’un en sembolik imzalarından biri olan Damier motifini tekrar ziyaret ederek, gol olan bir ağın hareketini çağrıştıran kabartması ile oyunun enerjisini yönlendiriyor. 

 

Keepall 50 ve City Keepall çantaları gibi zamansız ikonların yanı sıra Discovery sırt çantası, geniş orta bölmeler, temel ihtiyaçları elinizin altında tutan pratik iç cepler ve ayarlanabilir askısı ile ideal seyahat arkadaşı olarak geri dönüyor. (Keepall modelinde omuz askıları da çıkarılabilir) Louis Vuitton damgalı ve ortasında aynı tonda bir LV imzası bulunan bir futbol ligi rozeti şeklindeki deri etiket çantaya son bir okunuşta bulunuyor. Ayrıca futbol kramponları şeklinde beş koruyucu alt çivi Keepall’a hareket kazandırıyor. 

 

Louis Vuitton FIFA Dünya Kupası 2022 Resmi Lisanslı Ürün Koleksiyonu, 6 Ekim 2022’den itibaren seçili Louis Vuitton mağazalarında ve louisvuitton.com’da satışa sunulacak.