Louis Vuitton Horizon Light Up, yaşam tarzınızın zarif eşlikçisi olarak sizinle her yere seyahat etmeye uygun olacak şekilde tasarlandı. Gelenek ve yeniliği kusursuz bir şekilde birleştiren Louis Vuitton Horizon Light Up hoparlör, benzersiz tasarım ve olağanüstü işçiliğin bir örneğini sunuyor.

Üstün ses kalitesi ve son teknolojiyle Louis Vuitton Horizon Light Up, Louis Vuitton’un gündelik yaşamda kullanılan objelerde güzellik yaratmaya yönelik alışılmadık yaklaşımıyla farkını ortaya koyuyor. Yalnızca işitsel ve görsel deneyim sağlamakla kalmayan hoparlör aynı zamanda Maison’un faydalı bir öğeyi sanat eserine dönüştürme becerisini de temsil ediyor.

Nesnelerin nasıl görünmesi ve hissettirmesi gerektiğine dair zorlu algıların yanı sıra tasarımın sınırlarına da meydan okuyan hoparlör, ilhamını Louis Vuitton Kadın Koleksiyonları Sanat Direktörü Nicolas Ghesquiere tarafından tasarlanan Toupie (topaç) çantasından alıyor. Tıpkı Toupie’nin gece çantalarına getirdiği yeni soluk gibi, Louis Vuitton Horizon Light Up da taşınabilir hoparlörler dünyasını benzersiz formuyla yeniden keşfetmeyi hedefliyor.

Aktif konumda değilken cesur ve vizyoner tasarımıyla Maison’un işçiliğini tüm cömertliğiyle sergileyen hoparlör sanat eseri formuyla adeta bir arzu nesnesi. Cihaz açıldığında ise ses ve ışık patlamasıyla hoparlör özelliğini tüm gücüyle hatırlatıyor. Louis Vuitton’un ikonik Monogram çiçeğinin renkli bir dijital yorumuyla ritim tuttuğu ışık şovu, yedi renk grubunda parlayan L-O-U-I-S-V-U-I-T-T-O-N harflerine eşlik ediyor.

Alışılmadık şeklinin sayısız akustik faydaları sunduğu hoparlörün üst kısmına takılı deri askı, özgürleştirici olduğu kadar trend bir unsur ekliyor. Koruyucu kılıfıyla olsun ya da olmasın, güzel ve taşınmaya oldukça elverişli hoparlör, Louis Vuitton’un Seyahat Ruhu’nun mükemmel bir temsili.