İkonik Louis Vuitton saatinin eşi benzeri görülmemiş bir yorumu olan Tambour Graphite Race’te enerji ve yaratıcılık bir araya geliyor.

21.yüzyıl saat üretiminin yaratıcı mihenk taşı olan Tambour, orijinal formuna sadık kalırken, efsanevi macerasını cesaretle sürdürüyor. Çift kontrastı, parlak göstergeleri ve floresan yeşili vurgusuyla, Louis Vuitton Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü Virgil Abloh’un çarpıcı yoğun renk paletine gönderme yapıyor. Kadranında yer alan V ile Graphite Damier desenine kendine fon edinen Tambour Graphite Race, Maison’un tüm kodlarını taşıyor.

41.5 mm çapında otomatik model ile 46 mm çapında kronograf fonksiyonlu iki farklı versiyonun yer aldığı koleksiyonda, Louis Vuitton’un özel patentli değiştirilebilir kayış sistemi sayesinde, tüm Tambur saatlerinde olduğu gibi, bu iki model de siyah veya floresan yeşili kauçuk kayışı değiştirme olanağı sunuyor.

Modern tasarım ile saat yapımındaki uzmanlığını bir araya geldiği yeni Tambour saati, sportif ve şık tasarımıyla bir kez daha kendine hayran bırakıyor.