Louis Vuitton, Ulusal Basketbol Birliği (NBA) ile iş birliğini sürdürüyor. 2020 yılında Virgil Ablohun himayesinde lanse edilen koleksiyon, seyahatten ilham aldığı üçüncü sezonunu sunuyor. Valize adanan bu yeni edisyon, Virgil Ablohun Maison için yarattığı tüm parçalara yansıttığı takım ruhu, meydan okuma aşkı, dostluk ve evrensellik mesajlarını içeren basketbol değerlerini kutlamaya devam ediyor. 

Christopher sırt çantası, ikonik Keepall 55, Dopp Kit ve Pocket Organizera bu sezon her ikisi de ilk kez NBA renklerinde giyinmiş; sekiz saat saklama alanına sahip çanta ile imza Malle Courrier ekleniyor. Monogram kabartmalı elektrik mavisi Taurillon deriden üretilen tüm tasarımlar, NBA logo renklerini taşıyan yeni büyük boy basketbol şeklinde bir LV imzası sergiliyor.

 İkonik motiflerin ustaca yenilendiği koleksiyonda, Keepallun bir tarafında ünlü NBA kupasına göndermede bulunan altın zincir ve metal detaylar da içeren basketbol ağı beliriyor. Bulaşıcı ve ilham verici bir enerji yayan efsanevi bir spor olan basketbolun özü, bu ikonik Louis Vuitton valiz yelpazesiyle tam anlamıyla ortaya çıkıyor. Parçalar, LV x NBA serisinin orijinal ruhunu koruyarak, sezonun tüm silüetlerini yeniden keşfediyor.