Yine oldukça ilginç bir ürün Kickstarter platformunda kitlesel fonlama bekliyor. LoveSync adı verilen Amazon Dash tuşu birbirlerine seks yapmak istediklerini söyleyemeyen kadın ve erkeklerin farklı bir şekilde iletişime geçmesini amaçlıyor.

LoveSync Kickstarter’da hedefine adım adım yaklaşıyor

Ekranlara odaklı yaşadığımız ve iletişimimizi de buralardan gerçekleştirdiğimiz bir çağda eşler arasındaki iletişimsizliği üst noktalara taşıyacağını düşündüğümüz LoveSync kutusundan birisi sizin birisi de partneriniz için 2 adet cihaz çıkıyor.

Cinsel ilişki isteyen taraf kendi cihazındaki tuşla belirli bir süre ayarlayarak bu arzusunu ifade ederken, diğer taraf ise kendi cihazıyla belirlenen sürede bu çağrıya cevap verebiliyor. İki taraf da tamam dediğinde ise ürünün ışıkları yanıyor. Sonra da olanlar oluyor… Partnerinizden belirlenen sürede yanıt gelmezse de o an seks istemediğini anlıyorsunuz. Ürünün gereksiz ve iletişim düşmanı olduğunu düşünsek de her malın bir alıcısı vardır değil mi?

7 bin 500 dolarlık kitlesel fonlama hedefine ulaşmak üzere olan LoveSync 50 dolar civarında bir fiyata sahip. Ürün teslimatları içinse Ağustos ayı planlanıyor.