Dondurma ve çikolatada haz otoritesi Magnum, iş birliği gerçekleştirdiği ilk Türk giyim markası olan Les Benjamins ile kapsül bir koleksiyon hayata geçirdi. ‘Haz peşindeysen’ söyleminden ilhamla hazırlanan koleksiyon, sokak stilini yansıtan tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın Magnum’un dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Halsey ile gerçekleştirdiği global kampanya lansmanı için bomber ceket tasarlamasıyla başlayan iş birliği, Les Benjamins x Magnum kapsül koleksiyonu ile devam ediyor. İş birliği ülkemizde ise Berrak Tüzünataç’la gerçekleştirilen çekimle duyuruldu. Çubuklu 29’da gerçekleştirilen koleksiyonun çekimlerinde Berrak Tüzünataç’a oyuncu Mert Ramazan Demir eşlik etti. Tüm gün süren Les Benjamins x Magnum çekimleri keyif ve haz peşindeki anlara sahne oldu.

Koleksiyonda, Les Benjamins DNA’sı haline gelen ikonik halı deseninin kullanıldığı çift taraflı giyilebilen bir bomber ceket, kadın ve erkek için tasarlanan t-shirtler, inovatif tasarımı ile hem eşofman hem şort olarak kullanabilen erkek alt giyim parçaları, gündüzden geceye devam edilebilecek elbise ve etek gibi zamansız parçalar ön plana çıkıyor.

Les Benjamins x Magnum kapsül koleksiyonu iş birliği hakkında marka kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın,  “Magnum çocukluğumdan beri bana hep mutluluk verir. Çocukluk yıllarının özündeki sadelik, oyun heyecanı ve küçük şeylerden duyulan hazlar kapsül koleksiyonu tasarlarken en büyük ilhamım oldu.“ dedi.

Les Benjamins x Magnum koleksiyonu, Les Benjamins Nişantaşı Flagship mağazası ve www.lesbenjamins.com ‘da satışa sunuluyor.