Marvel ve Adidas Basketball gerçekleştirdikleri iş birliği ile en sevilen süper kahramanlardan ilham alan Heroes Among Us adlı harika basketbol ayakkabıları tasarladı. Süper kahramanlarda olduğu gibi basketbolcuların da ikinci kişilikleri olduğuna ancak maske veya pelerin takmadıklarına dikkat çeken Marvel x Adidas Basketball Heroes Among Us koleksiyonu büyük ilgi toplayacağa benziyor.

NBA ve WNBA basketbolcuları James Harden, Damian Lillard, John Wall, Candace Parker ve Tracy McGrady’i bir araya getiren projede ikonik Marvel kahramanları Iron Man, Black Panther, Captain America, Captain Marvel ve Nick Fury temalı modeller dikkat çekiyor. Koleksiyondan çıkan modeller ise Iron Man Harden Vol 3, Black Panther Dame 5, Captain America N3XT L3V3L, Captain Marvel Pro Vision ve Nick Fury TMAC 1 olarak sılanıyor. Her bir modelin kahramanların kostümlerinden ilham alan tasarımları oldukça başarılı.

Sınırlı sayıdaki Marvel x Adidas Basketball Heroes Among Us koleksiyonu 26 Nisan günü Avengers: Endgame ile birlikte piyasadaki yerini alacak.