İkonik yazı aracı yapımcısı Montblanc, ödüllü hikaye anlatıcısı, kültürel simge ve yakında Cannes Film Festivali’nde Jüri Başkanı olarak görev yapacak olan Montblanc marka elçisi Shelton Jackson “Spike” Lee’yi kutlayan Special Edition Spike Lee Meisterstück kalemini piyasaya sürüyor. Bu sürüm, What Moves You, Makes You adlı daha büyük bir kampanyanın parçası olup, daha fazla insana kendi izlerini bırakmaları için ilham vermek için yürekleriyle öncülük eden tutkulu bireyleri sergiliyor.

Özel sürüm set, Meisterstück dolma kalem, özel yapım bir deri defter ve yönetmenin en sevdiği renkte canlı mor mürekkeple geliyor. Meisterstück 146 dolma kalem ilk olarak 1924’te tanıtıldı ve o zamandan beri Montblanc’ın kültürel mirasının bir simgesi haline geldi. Sadece 500 parça ile sınırlı olan Special Edition Spike Lee kalemleri, rutenyum kaplı bağlantı parçaları ile değerli siyah reçineden yapılmış. Kalemin 18K beyaz altın ucu, Lee’nin imzasıyla işlenmiş ve kapak, Spike’ın ikonik gözlük ve göz siluetinin mor bir gravürünü içeriyor.

Kalemler artık seçkin Montblanc mağazalarında ve çevrimiçi olarak mevcut. Bu sürüm hakkında daha fazla bilgi için Montblanc web sitesine gidebiliriniz.