Nintendo, CDMedia aracılığıyla bir kez daha resmi olarak ülkemize geri dönmüş durumda. Şirketin ülkemizde satışa çıkan ilk oyun konsolu ise Nintendo Switch oldu. Ek olarak, Nintendo Switch ile çalışmak üzere kendinizin yapabileceği karton serisinden oluşan Nintendo Labo da yine satışa çıkan ürünler arasında. Nintendo Switch Türkiye fiyatı ise 2.400 TL olarak belirlenmiş durumda.

Nintendo Switch Türkiye

Konsol ile keyifli anlar geçirmenizi sağlayacak The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Splatoon 2 ve Kirby gibi oyunlar ise 320 TL ile 380 TL arasında değişen fiyat etiketlerine sahip. Markanın ülkemize resmi girişi sayesinde yurtdışından satın aldığınız oyun konsolunun sorunlarını ülkemizde garanti kapsamında gidermek de artık mümkün.

Merak edenler için belirtelim; Nintendo 3DS XL ve Nintendo 2DS XL gibi ürünlerin ülkemizde sonraki dönemde satışa sunulması planlanıyor. Özellikle bizim gibi Super Mario hayranları için Switch kesinlikle bir arzu nesnesi.