Bir anda Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix platformundaki yerini alarak büyük bir sürpriz gerçekleştirmiş durumda. Daha 2 hafta önce 1 Şubat tarihinde vizyona giren ve sinema salonlarını hareketlendiren Yılmaz Erdoğan filmi Organize İşler Sazan Sarmalı’nı Netflix aboneleri hemen şimdi evlerinin konforunda açıp izlemeye başlayabilirler.

Organize İşler Sazan Sarmalı Netflix’te izlenebiliyor!

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimlerin yer aldığı Organize İşler 2 nam-ı diğer Organize İşler Sazan Sarmalı sürpriz bir şekilde dünyanın en büyük dijital yayın platformu Netflix üzerinden izlenmeye sunuldu. Normalde filmlerin vizyondan kalktıktan birkaç ay sonra dijital platformlara gelmesine alışığız ancak Organize İşler Sazan Sarmalı resmen ters köşe yaptı.

Netflix tarafından yapılan açıklamada “Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek ifadeleri” yer alıyor.

Netflix yine büyük bir başarıya imza atarak daha birçok ödül almasına kesin gözüyle bakılan Alfonso Cuaron filmi Roma’yı da kendi platformundan abonelerine sunmuştu. Organize İşler devam filmi için alınan bu kararda geçtiğimiz aylarda yapımcılar ile sinema işletmecileri arasında çıkan tartışmaların etkili olduğunu tahmin ediyoruz.