Üst düzey mücevher tasarımcısı Jacob & Co.’nun en yeni özel saati Hızlı ve Öfkeli hayranlarına odaklanıyor. En son Hızlı ve Öfkeli filmi F9’u kutlamak için Jacob & Co., karmaşık özellikler ve umduğunuz kadar çok flaşla dolu, süper ayarlanmış dokuz saatten oluşan bir seri hazırladı. Süslü Hızlı ve Öfkeli özellikleriyle tamamlanan bu saat, Dominic Toretto’yu ve adrenalinle çalışan tüm dişli takımı ekibini gururlandıracak bir saat.

Jacob & Co. Fast & Furious Twin Turbo saati, Hızlı ve Öfkeli filmlerinde ekranda kükreyen arabalarda görmeyi beklediğiniz tüm karmaşıklık ve parıltı ile tasarlanmış. Saat, tümü 832 bileşenli bir hareket sistemiyle çalışan, nadir bulunan bir ondalık dakika tekrarlayıcı, ikiz üç eksenli tourbillon, tek itmeli kronograf ve pit board’dan ilham alan zaman farkı hesaplayıcıya sahip.

Saatin bileşenleri, el yapımı bir Fast & Furious logosu ve American Muscle ve süper şarjlı ithal arabaların önünde damalı bayraklar tutan bir başlangıç ​​kızı gibi unsurlarla süslenmiş. Şeffaf kristal saatin iç işleyişini kaplarken böylece parçaları çalışırken görebiliyorsunuz. Saatin güç rezervi ise 50 saat.

Sadece 9 adet üretilen saatin fiyatı ise 580.000 dolar.