Orijinali yaşayan basketbol efsanesi Michael Jordan ile başlayan Space Jam efsanesi bu defa LeBron James ve Space Jam 2 ile devam ediyor. 1996 yılında vizyona giren ve animasyon ile gerçek dünyayı bir araya getiren klasik yapım Space Jam 2’nin devamı niteliğinde olacak.

LeBron James Space Jam 2 için tarih verdi

Yönetmenliği Terence Nance ve yapımcılığı Black Panther yönetmeni Ryan Coogler tarafından gerçekleştirilecek olan Space Jam 2, LeBron James’in prodüksiyon şirketi Springhill Entertainment ve Warner Bros iş birliğinde bu yazdan itibaren çekilmeye başlanacak.

James, Space Jam 2 hakkında detayları ise geçtiğimiz NBA All-Star Weekend sırasında açıkladı. Space Jam iş birliğinin kendisi ve Loonet Tunes karakterlerinin bir araya gelmesinden çok daha büyük olduğunu dile getiren basketbolcu, film ile çocuklara hayallerinin arkasından gitmeyi bırakmamaları mesajı vermek niyetinde. Buggs Bunny ve Elmer Fudd rolleri içinse bu defa Billy West’in yerini Eric Bauza’nın alacağı söyleniyor. Michael Jordan da bir sürpriz yapar mı diye merak etmekten de kendimizi alıkoyamıyoruz.

Space Jam 2 vizyon tarihi şimdilik belirsiz.

Space Jam 2, Lebron James