The James Bond Archives kitabının bu son baskısı için EON Productions, 007 kütüphanelerine ciddi düzeyde erişim sağlıyor. Taschen’den çıkan kitap tarihteki her Bond filminden hikaye tahtaları, fotoğraflar, notlar ve tasarım konseptleri gibi daha önce yayınlanmamış prodüksiyon malzemeleriyle dolu.

Beyefendilerin sehpaları için yapılmış 648 sayfalık bu harika kitap 6 kilodan fazla ağırlığa sahip. Bir önceki baskının kadifemsi siyah aksanlarını ve kabartmalı yazıları, şimdi donuk No Time to Die mavisinde saklanıyor 1.100’den fazla görsel, son derece yüksek kaliteli ve hatta kullanılmayan konseptleri ve alternatif tasarımları içeriyor.

Film tarihçisi Paul Duncan bu eser için editör olarak görev yapıyor. Efsanevi Bond yapımcısı Barbara Broccoli, yönetmen Cary Fukunaga ve daha fazlası Daniel Craig ile yapılan röportajlar, No Time To Die filminin arkasındaki teknikleri, düşünceleri ve duyguları açığa çıkarıyor.

15 Ekim 2021 tarihidne piyasaya sürülecek kitap 150 euro fiyat etiketi taşıyor. Sipariş için şimdiden bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.