TUDOR, Black Bay Ceramic modelini tanıttı. Olağanüstü bir saat ve markanın teknik uzmanlığının sembolü olan bu model; mat siyah seramik kasaya, Atölye Üretimi mekanizmaya ve METAS Master Chronometer sertifikasına sahip.

Black Bay Ceramic, TUDOR’un kronometri ve manyetik alan direnci açısından sektörün en zorlu standartlarından birinde sahip olduğu usta hakimiyetin en güzel örneklerinden. Federal Ölçüm Enstitüsü (METAS) tarafından test edilen bu Black Bay modeli, yüksek teknolojili estetik dilinin somut bir örneği. Mat siyah seramik öğeleri ve Atölye Üretimi siyah mekanizması, Black Bay Ceramic modelinin üstün performansını vurguluyor.

41 mm çapında mat siyah seramik kasa ve mat siyah parçalı indekslere sahip bombeli kadran sunan modelde 1969 yılında tanıtılan TUDOR dalış saatlerinin simgelerinden olan “Snowflake” ibreler ve üzerlerinde İsviçre üretimi A sınıfı Super-LumiNova fosforlu malzeme kullanılıyor. Black Bay Ceramic. İsviçre Resmi Kronometre Test Enstitüsü (COSC) sertifikalı; silikon balans spirali ve 70 saat güç rezervi ile Atölye Üretimi Calibre MT5602-1U mekanizmaya sahip