Apple art arda yeni ürünlerini Apple Store üzerinden satışa sunmaya devam ediyor. Şimdi de H1 çipi, kablosuz şarj kutusu ve Hey Siri desteği ile güncellenen Apple AirPods kullanıcıların beğenisine sunuldu. İşte, tüm yeni Apple AirPods özellikleri.

Yeni Apple AirPods özellikleri neler?

Yeni Apple AirPods ile birlikte artık kablosuz şark kutusu veya şarj kutusu seçmek mümkün. İlk nesil AirPods sahipleri de istedikleri takdirde ayrıca kablosuz şarj kutusu satın alabilecek. LED şarj göstergesinin kablosuz şarj kutularının dışında konumlandırıldığını da belirtelim. Ek olarak yeni H1 çipi, sesle Hey Siri desteği, daha uzun batarya süresi ve cihazlara daha hızlı bağlantı dikkat çeken yenilikler arasında.

Yeni H1 çipi ile önceki nesle göre yüzde 50 oranında daha fazla konuşma süresi sunulduğunun altı çiziliyor. Bu çip cihazlar arası geçişi de iki kat hızlandırıyor. İlk kez Hey Siri desteğini de kazanan kablosuz kulaklıklar, kullanıcıların çift dokunma yerine sesle Siri komutları vermesini de mümkün kılıyor.

Yeni Apple AirPods Türkiye fiyatı ne kadar?

Yeni Apple AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu 1.399 TL, AirPods ve Şarj Kutusu 1.099 TL ve sadece Kablosuz Şarj Kutusu 549 TL  fiyat etiketi ile satışa çıkmış durumda.

Yeni Apple AirPods