David Beckham’ın hikayesi, hayallerinin peşinden giden tutkulu bir genç çocuk hakkında. Bu güzel oyun aşığı, sarsılmaz bir kararlılıkla, futbol tutkusunu ciddiye almayan yetişkinlere meydan okuyarak, her yeni nesle sürekli ilham veren bir kariyere imza attı.

TUDOR’un yeni kampanya filmi kısmen Londra’nın, David Beckham’ın büyüdüğü yerden farklı olmayan, İngiliz başkentinin kendine özgü mimarisine sahip bir bölgesinde çekildi. Bir tür geriye dönüşle, hevesli genç hayalperest ile kendini aşmaya zorlayan bir adamı anlatıyor. David Beckham, işte bu çocuktu. Hayatı boyunca birçok iniş ve çıkış yaşadı, harika başarılara imza attı. İlk andan beri, ilham veren bir ruha sahip bir ikon haline geldi. Cesaret için Doğmuş olmanın ruhu.

Tudor #borntodare ’dir

TUDOR imzası #BornToDare ‘dir. Bu ikonik slogan hem markanın tarihini hem de bugün neyi temsil ettiğini yansıtıyor. TUDOR saatlerini en zorlu koşullara, en cüretkar yaşam tarzlarına dayanacak şekilde üreten markanın kurucusu Hans Wilsdorf’un vizyonunu ifade ediyor. Bileklerinde bir TUDOR saati ile karada, buzda, havada veya su altında olağanüstü olanı başarmış, genellikle anonim olan bireylerin maceralarını anlatıyor. Son olarak, TUDOR’un saat üretimine yönelik öncü yaklaşımının, onu bugünkü haline getirmeye devam ettiğinin bir kanıtıdır. Saat endüstrisinin en ileri noktasında, markanın yenilikleri artık temel ölçütler. TUDOR “Born To Dare” ruhu, yaşam başarıları doğrudan hayata cesur bir yaklaşımdan kaynaklanan birinci sınıf elçiler tarafından dünya çapında desteklenmektedir.

Black Bay Chrono

Black Bay estetiğine sadık kalan Black Bay Chrono modeli, 1969’dan beri dalgıç saatleri için bir marka imzası olan ünlü “Snowflake” ibrelerini, kubbeli kadranındaki bilgilerin optimum okunabilirliğini sağlamak için gelişmiş bir versiyon haline getiriyor. Mat siyah veya opalin olmak üzere iki versiyonu bulunan kadran, optimum okunabilirlik için sırasıyla mat siyah ve beyaz opalin olmak üzere zıt renklerde iki oyuk alt sayaç içeriyor. Bitişleri yuvarlaktır. İlk nesil TUDOR kronograflarından ilham alan 45 dakikalık bir sayaç ve saat 6 konumuna yerleştirilmiş bir tarih diyaframı mevcut. Black Bay’in ayırt edici özellikleri, safir kristalin alt kısmının ustaca kesimi ve yeniden konumlandırılmış bir mekanizma ile rafine edilmiş 41 milimetre çapında çelik bir kasada korunuyor. Birçok ayırt edici teknik özelliğinin yanı sıra bu model 200 metreye kadar su geçirmezdir (her saat fabrikada 625 metreye kadar test edilmiştir). 316L paslanmaz çelik kasa ve bilezik ile TUDOR tarafından üretilen ve COSC tarafından onaylanmış 70 saatlik güç rezervine sahip bir mekanizma ile birlikte geliyor.