Malum, cips yedikten sonra ellerinizin yağ içinde kalması büyük sıkıntı. Hele bir de oyun konsolu ile kıran kırana bir futbol maçı yaparken oyun kumandasının yağlanması vs. oyunsever beyefendiler için sorun teşkil ediyor. Neyse ki bir Japon markası içilebilir cips ürünü ile bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Koike-ya Inc One Hand içilebilir cips ile ellerin yağlanmasına son!

Tüketicilerine klavye veya akıllı telefon ekranını yağ içinden bırakmadan cips yeme keyfini yaşatacak Koike-ya Inc One Hand ürünü için “bir şişe kıyılmış patates cipsi ve bir şişe içecek gibi tüketilebilecek atıştırmalık” tanımı yapıyor. Ürünün tuz ve nori deniz yosunu aromalı olduğunu da belirtelim. Bu arada içilebilir derken sıvı cips gibi düşünmeyin. Sadece paketin içerisine elinizi daldırmanız gerekmeden tek elle rahatlıkla tutup ağzınıza cips doldurabileceğiniz bir paketlemeden bahsediyoruz.

Japonlardan çıkan bu fikrin zaman içerisinde diğer üreticiler tarafından da benimsenmesini ve yaygınlaşmasını bekleyebiliriz. Öte yandan, cips paketine elinizi daldırıp çıtır çıtır yeme keyfi de bir başka, sizce?