2011 yılından beri Marvel Sinematik Evreni’nde ilk Yenilmez olarak Captian America rolünü oynayan Chris Evans, Yenilmezler 4’ün kendisiyle ilgili olan çekimlerinin bittiğini ve kendisinin de Captain America’ya veda ettiğini duyurdu. Yaşadığı anlar için de herkese teşekkür eden ünlü aktör Evans, merakla beklenen Avengers 4 ile birlikte kalkanını bırakıyor.

Chris Evans, 2011 yılından bu yana; İlk Yenilmez: Captain America, Yenilmezler, Captain America Kış Askeri, Yenilmezler: Ultron Çağı, Captain America: Kahramanların Savaşı, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filmlerinde yer almıştı.

Evans’tan duygusal veda

Chris Evans, attığı tweet’inde Yenilmezler 4’ün kendisiyle ilgili olan çekimlerinin tamamen bittiğini söyledi ve bu zamana kadar yaşamış olduğu tüm güzel anılar için teşekkür etti. Evans paylaşımında “Yenilmezler 4’ün çekimlerini bitirdik. En basit şekilde söylemek gerekirse, çok duygusal bir gündü. Son 8 yıldır bu rolü oynamak benim için büyük bir onurdu. Kameranın önündeki, arkasındaki herkese ve izleyicilere tüm anılar için teşekkür ederim. Sonsuza dek minnettarım.” dedi.