Nusret Gökçe geçtiğimiz günlerde Venezuela Başkanı Nicolos Maduro’yu İstanbul’daki Nusr-et Sandal Bedesteni şubesinde ağırlamıştı. Öte yandan, halkı açlık çeken ve ekonomik kriz yaşayan Maduro’nun et keyfi yapması ve Saltr Bae Nusret’in de kendisine özel ilgi göstermesi tepkilere sebep oldu.

Nusret Venezuela başkanını ağırladı, tepki yağdı!

Nusret, Venezuela başkanını ağırladığı görüntüleri her zaman olduğu gibi sosyal medya üzerinden de paylaşmayı ihmal etmedi. Ancak bu defa pahalı etlerin tadını çıkaran, purosunu ağzından düşürmeyen ve Salt Bae tişörtü hediye edilen başkana gösterilen bu özel ilgi hiç de hoş karşılanmadı. Tepkilerin ardından Salt Bae paylaşımlarını hemen silse de iş işten geçmiş oldu.

TripAdvisor ve Google gibi kullanıcıların puanlama yapabildiği platformlarda Nusr-et için 1 yıldızlı yorumlar bir anda çoğaldı. Hatta fenomen hale gelen Nusret için diktatörlük destekçisi yakıştırmalarına bile yer verilmiş durumda. Hatta Nusr-et Miami restoranı da protestolardan nasibi aldı. Başkan Maduro ise kendisini Nusret’in davet ettiğini açıkladı.

Bakalım konuyla ilgili herhangi bire açıklama gelecek mi?