Fox’un en popüler dizilerinden biri olan, bilim kurguyu komedi olarak ele alan ve pek çok kişinin tutkununu olduğu The Orville dizisinin 2. sezonu için gün sayılıyor. Aralık ayında ekranlarda olması planlanın The Orville 2. Sezon fragmanında ise kahramanların maceraları hız kesmeden devam ediyor.

300 yıl sonrasını ele alan dizi, dünyadan yıldızlararası filoya katılan araştırma gemisi U.S.S. Orville’in başına gelenleri anlatıyor. Maceranın eksik olmadığı gemide hem eğlenceli problemler bitmiyor hem de başka gezegenlerden canlılar yer alıyor. Yeni sezonda ayrıca The Orville’nin kaptanı Ed Mercer’in gemiden ayrı yaşadığı maceralar da izleyici ile buluşacak. Kaybolan ve uzaylılar arasında kalan kaptanı mürettebatı bulmaya çalışacak. Yeni bölümlerde ayrıca, kaptan ve ekibi yeni düşmanlara karşı savaşmak zorunda kalacak.

The Orville’in oyuncu kadrosunda Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson, Scott Grimes, Peter Macon, Halston Sage, J. Lee, John LaMarr ve Mark Jackson yer alıyor. Star Trek dünyasının ünlü isimleri Robert Picardo ve Marina Sirtis ise dizide konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

The Orville 2. Sezon 30 Aralık’ta Fox ekranlarında olacak.