Yılın en çok beklenen etkinliklerinden Victoria’s Secret Fashion Show için geri sayım sürüyor. Londra, Paris ve Şangay sonrasında bu yıl tekrar New York şehrinde gerçekleştirilecek etkinlikte Winnie Harlow da dahil 18 yeni yüz podyuma renk katacak. Müzik performanslarının kimlerden geleceği ise şu an için belirsiz. Esas mevzu ise Victoria’s Secret Fashion Show davetiyesi için 10 binlerce dolarlık tekliflerin veriliyor olması.

Sadece özel davetle katılınabilen VS Fashion Show için Brezilyalı Victoria’s Secret meleklerinden Sara Sampaio bir fırsat sunmuş durumda. Güzel model daha önce Instagram’dan trikotilomani ile mücadele ettiğini paylaşmıştı. Stres dolayısıyla ortaya çıkan bu saç çekme kompülsiyonu hastalığından dolayı Sampaio, 2 adet bileti açık artırmaya sunarak elde edilecek geliri de beden odaklı tekrarlayan davranışlar için TLC Foundation’a bağışlayacak.

Charitybuzz üzerinden açık artırmaya çıkan bilet için şu sıralar 25 bin dolarlık teklif aşılmış durumda ve haberi hazırladığımız sıralar bu rakam 28 bin doları aşmıştı. Açık artırmanın biteceği tarih ise 11 Ekim. Beklentiler ise bu rakamın 30 bin dolar olacağı yönünde.