Sony tarafından dünya çapında 500 milyon adet oyun konsolu satışının gerçekleştirilmesi şerefine, 50 bin adet ile sınırlı olacak sınırlı sayıda bir PlayStation 4 (PS4) modeli duyuruldu. Huzurlarınızda PS4 Pro 500 Million Limited Edition.

Sony PlayStation, PlayStation 2 (PS2), PlayStation Portable (PSP), PlayStation 3 (PS3), PlayStation Vita (PS Vita) ve PlayStation 4 (PS4) olmak üzere yıllardır yeni oyun konsolları ile karşımıza çıkıyor. Şirket 1994 yılından beri oyuncuların kendilerine vermiş olduğu desteğe özel olarak teşekkür ediyor.

PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition

500 milyon adetlik satışın şerefine hazırlanan PS4 Pro 500 Million Limited Edition ise 24 Ağustos tarihinden itibaren Avrupa ülkelerinde 499 avro fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Özel şeffaf koleksiyon kutusu içerisinde şeffaf koyu mavi renkte 2 TB kapasiteli bir PS4 Pro bulunacak. Mavi güç ışığı yandığında ise konsolun iç detaylarını görmek mümkün olacak. Ek olarak, her bir konsolun ön tarafında üretim numarasının yazdığı bakır levhaya yer verilecek.

Yine bu sınırlı sayıdaki özel konsol ile uyumlu şeffaf koyu mavi renkte ve bakır PS sembolünün yer aldığı bir DualShock 4 sahibi olunabilecek. Yine aynı tasarım detaylarına sahip dikey stand, mono kulaklıklı mikrofon ve PlayStation Camera ile ürün tam bir arzu nesnesi olacak. Bu arada kablosuz oyun kumandasını yine 24 Ağustos itibariyle 64 avro fiyat etiketi ile satın almak da mümkün olacak.

Şirket ayrıca, Gold Wireless Headset 500 Million Limited Edition adlı kulaklıklı mikrofon setinin de duyurusunu gerçekleştirdi. Diğer ürünler ile aynı tasarıma sahip bu ürün ise 89 avro fiyatla 11 Ekim tarihinden itibaren satın alınabilecek.