20-23 Eylül tarihlerinde yoğun bir katılımın olduğu İstanbul Coffee Festival 2018 sonrasında şimdi de sıra Ankara Coffee Festival 2018’e gelmiş durumda.

İlk olarak 2016 yılında Bilkent Station’da 8.510 kahve severi kucaklayan Coffee Weekend Ankara’nın ardından, kahve hakkında daha fazlasını deneyimlemek isteyen kahve severler için 2017 yılında yine Bilkent Station’da Ankara Coffee Festival gerçekleştirilmiş ve 15 binin üzerinde ziyaretçi ağırlanmıştı.

Bu yılki konseptiyle kahve yanında birçok deneyim de sunacak olan Ankara Coffee Festival, ziyaretçilerine nitelikli kahvenin yaşam pratiklerine dokunduğu bir kültür alanı sunma hedefinde. Festival, kahvenin kaynağından başlayan yolculuğun tüketiciye ulaşana kadarki sürecini ve bu sürecin sonunda bir araya getirdiği bireyleri bu varoluş ve yolculuğa dahil ederek birleştirici bir deneyim alanı yaratacak.

Ankara Coffee Festival kahve sektörünün profesyonelleri, yaratıcıları ve bu kültürün varlığını sürdürmesini destekleyen tüm tüketicilerle tüm Ankaralı ve diğer illerden kahve severleri 28-29-30 Eylül tarihlerinde Bilkent Station’da buluşmaya bekliyor. Festivel biletleri için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.