Henüz adını tam olarak öğrenemediğimiz Avengers 4 filminin çekim sürecinin tamamlandığı duyuruldu. Hikaye, Thanos tarafından Avengers: Sonsuzluk Savaşı sonunda Marvel Sinematik Evreni’nin yarısını toza dumana kattığı yerden devam edecek.

Bu vahim olaydan geriye kalan süper kahramanlarımız Captain America (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner), War Machine (Don Cheadle), Ant-Man (Paul Rudd), Rocket Raccoon (Bradley Cooper), Nebula (Karen Gillan) ve Captain Marvel (Brie Larson) ise bir kez daha her şey normale döndürmek üzere canlarını dişlerine katacaklar. Elbette daha fazla sürpriz göreceğimize de kesin gözüyle bakabiliriz.

Artık yapmamız gerek tek şey 3 Mayıs 2019 tarihi beklemek. Evet, oldukça zorlu bir süreç olacak. Bu tarihe kadar Marvel bizleri çeşitli poster ve fragmanlarla çok daha heyecanlandıracak. Arada vizyona girecek Marvel Sinematik Evreni filmleri de bir nebze olsun bizi idare edecek.