Aroma ve koku eğitimiyle ister profesyonel ister amatör olarak ilgilenen herkese hitap eden; şarap, kahve ve viski uzmanlarının bir numaralı tercihi dünyaca ünlü Éditions Jean Lenoir’ın Le Nez du Vin, Le Nez du Café ve Le Nez du Whisky aroma setleri www.rafinette.com ’da tüketicinin beğenisine sunuldu.

Şarap kültürünü bir adım öteye taşımak isteyenlere: Le Nez du Vin

Şarapla ilgilenen herkesin iyi bildiği ve uzmanların arşivlerinde referans çalışması olarak bulundurduğu Le Nez du Vin tüm çeşitleriyle sadece www.rafinette.com‘da yer alıyor. 54 aromadan oluşan The Masterkit, 24 aromadan oluşan Le Nez du Vin Duo Red Wines & White Wines, 12’li Wine Faults, 12’li Red Wines, 12’li White Wines ve 6’lı The Nose Knows setleri her seviyeden şarap severin ilgisini çekiyor. Setlerde bulunan aromalar ve kitapçıklar sayesinde burnunuzu eğitirken, şarap kültürünüzü de bir adım öteye taşıyacaksınız.

Kahvenin yeniden keşfi

Kahve severler için özel olarak hazırlanmış olan Le Nez du Café – Revalation, 36 aromadan oluşan muhteşem bir set. Dünya kahvelerinde bulunan 36 farklı aromayı öğrenirken koku duyunuzu geliştirecek ve kahvenizi içerken aldığınız her yudumda birbirinden farklı aromaları keşfedeceksiniz.

36 aromalı profesyonel setinin yanı sıra, başlangıç seviyesi için de kahvelerde bulunan 6 temel aromadan oluşan Temptation seti ile kahve seven yakınlarınızı mutlu edebilir, onlara yepyeni bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz.

Dünyaca ünlü viski uzmanlarından: Le Nez du Whisky

Şarap uzmanı Jean Lenoir viski severleri de ihmal etmeyip, dünyaca ünlü Martine Nouet ve Charles MacLean gibi viski uzmanları ile bir araya gelerek, dünyanın en kapsamlı viski koku seti olan Le Nez du Whisky – 54 Aroma’yı oluşturdu. İçerisindeki tadım çarkıyla aromalar üzerinde keyifle çalışmanızı sağlayacak bu sofistike sete arşivinizde yer vermek ve viski hakkında açıklayıcı bir kitaba sahip olmak isterseniz, doğru adrestesiniz.

Fransa’da el yapımı olarak üretilen ve ödüllü tasarımcılar tarafından tasarlanmış ürünleri incelemek için tek yapmanız gereken www.rafinette.com adresini ziyaret etmek!