Mango Man bir kez daha çok özel bir anlaşmaya imza atıyor: Antoine Griezmann, bu İlkbahar/Yaz sezonunda yeniden markanın yüzü oluyor. Üst seviye bir global spor ikonu olan Fransız forvetin beğeni toplayan giyim tarzının yanında değerleri ile özgün ve rahat doğası, onu ideal bir Mango Man elçisi yapıyor.

Buna ek olarak, dirençli yapısı ve kazanan ruhu da onu, Mango Man’in kendini aşmayı temel alan yeni konsepti “Move Forward”ı tanıtmak için mükemmel bir isim haline getiriyor. Griezmann ile Mango Man pes etmemenin, belirlenen hedeflere ulaşmak için kendini aşmanın ve hayat boyunca önümüze çıkan zorlukların üstesinden gelmenin önemini vurguluyor.

Mango Man İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu bu yeni konsepte eşlik ediyor. Farklı okazyonlarda giyilebilen çok yönlü ürünlerden oluşan koleksiyon; özellikle seyahat eden, hayat akışlarına uyum sağlayacak stil ve rahatlıkta ürünler arayan erkeklere yönelik olma niteliğini taşıyor. Rahat bir silüete sahip özel dikim parçalar, yazlık gömlekler ve safari ceketlerden oluşan koleksiyon, en sıcak mevsim için mükemmel görünümler oluşturuyor.

Ayrıca keten ve triko kumaşlar, koleksiyonun başrollerinde yer alıyor. Onlara gofre kumaş ve poplinin yanında, geleneksel ketenden daha uyumlu bir yapıya sahip, daha akışkan bir elyaf olan Tencel™ keten gibi diğer kumaşlar da eşlik ediyor.
Temel renklerini nötr, yeşil ve kahverengi tonlarının oluşturduğu gömlek, takım elbise, triko ve pantolonlar, daha yazlık bir renk paletiyle zenginleştiriliyor.

Koleksiyon, seyahate eşlik eden ve gezilerin vazgeçilmezi olan sandaletler ile rahat espadrillerden, sırt ve seyahat çantalarına kadar çok seçenekli aksesuarları da kapsıyor.

Move Forward, Mango Man’in Özü

Modern erkeğin günlük hayat mücadelesinde kendisinin en iyi versiyonunu yaratabilmesi ve istediği her şeyi başarabilmesi için ona eşlik etmek üzere tasarlanan; özel niteliklere sahip, teknik materyallerle üretilen parçalar, “Move Forward” konsepti altında Mango Man’in özünü yansıtıyor.

Mango Man bu noktada Griezmann’ı örnek alıyor: Futbolcunun başarma ruhu, kişisel ve profesyonel hayatı boyunca yoluna çıkan farklı engelleri yıkmasını sağlayan itici güç olmuştur. Antoine Griezmann bu yeni konsept hakkındaki düşüncelerini “Move Forward hayatımı temsil eden ve beni Mango Man’e; değerlerine, tarzına ve ürünlerinin karakteristik özelliklerine bağlayan bir ifade.” sözleriyle dile getiriyor. Futbolcu ayrıca zor durumlarda asla pes etmediğini de sözlerine ekliyor: “Düştükten sonra hep yeniden ayağa kalktım; yeniden denedim ve önüme bakıp bir sonraki hedefimin peşinden gitmek için kararlı oldum.”

Mango Man’in bu yepyeni konseptini sunmak için hazırlanan kampanya çekimi, forvet oyuncusunun kariyeri boyunca karşılaştığı olumsuz yorumlara referans vermek üzere, Barselona ve​​ Madrid’in sembolikleşen noktalarında gerçekleştirildi. Tüm detaylar, toplumda eleştirinin başarılı olduğumuz anlarda dahi devam eden, sürekli bir olgu hale geldiğini göstermek amacıyla hazırlandı.