Menage Life şirketinin kurucusu Pearl Derriere tarihteki en büyük seks partisini düzenlemek için yeni bir girişimde bulundu. Derriere, bu etkinlik kapsamında 1000 kişiyi toplayarak 2006 yılında Japonya’da 500 kişinin katılımıyla gerçekleşen seks partisinin rekorunu da kırmak istiyor. Organizasyonun düzenleneceği yer ve tarih ise şimdilik gizli tutuluyor.

Yer ve zamanı gizli dünyanın en büyük seks partisi

29 yaşındaki Pearl Derriere, 2 yıl önce burlesque-show dansçısı olarak çalışırken tanıştığı bir DJ ile birlikte erotik etkinlikler düzenleyen Menage Life’yi kurdu. Pearl Derriere, Menage Life’ı kurmalarının ardından Haziran ayında Las Vegas’ta yapılan Sin City 8 Konferansı’nda kitlesel bir seks partisi düzenleyerek ses getirmek istedi ancak bu girişim olumsuz sonuçlandı. Çünkü etkinliğe 1200 kişi kayıt yaptırmasına rağmen sadece 375 kişi partide katıldı. Bu katılım da dünya rekorunu kırmak için yetersiz kalınca, plan rafa kalkmış oldu. Derriere, şimdi daha büyük bir etkinlikle bu hedefini gerçekleştirmeye çalışacak.

Derriere konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Gerçekleşeceğinden emin değilim fakat bana göre seks-pozitif toplum için tarihsel önemi olacak böyle bir olayın bir parçası olmak istediğimden eminim.” dedi.