Gillette yeni ürünü ile beyefendilerin çilesi olan sakal tıraşında yeni bir çağ başlatıyor. Sinek kaydı tıraşlar için geliştirilen Gillette Heated Razor, berber dükkanlarındaki deneyimi banyonuza taşımak hedefinde. Isıtmalı jilet teknolojisine sahip olan ürün kişisel bakımına önem verenlerin arzu nesnesi olacak.

Gillette Heated Razor

GilletteLabs tarafından tasarlanan ve Indiegogo üzerinden ön siparişe sunulan Gillette Heated Razor, ekstra hiçbir tıraş adımı gerektirmeksizin ancak bir berber dükkanında elde edebileceğiniz deneyimi sağlıyor. Üründeki ısıtma barı siz ürünü çalıştırdığınızda ısınmaya başlıyor ve bu bar sakalınızın yumuşamasını, daha acısız tıraş olmanızı  sağlıyor. Aynı yüzünüze sıcak havlu konulduğunu düşünün. Sıcaklığı da istediğiniz seviyede ayarlamanız mümkün. Suya dayanıklı yapıdaki ürünü duşta bile kullanma olanağına sahip olduğunuz ifade ediliyor.

Gillette Heated Razor fiyatı ön sipariş için elinizi ne kadar çabuk tuttuğunuza göre farklılık gösteriyor. Ürünün fiyat etiketinin 109 ile 149 dolar arasında olduğunu ve Şubat ayı itibarıyla sevkiyatların başlayacağını belirtelim. ürünün sayfasına bu adresten erişebilirsiniz.

Gillette Heated Razor