GoPro yeni üç farklı aksiyon kamerasının duyurusunu gerçekleştirmiş durumda. İşte karşınızda GoPro Hero7 Black, GoPro Hero7 Silver ve GoPro Hero7 White.

GoPro Hero7 özellikleri neler?

İlk olarak en üst model olan GoPro Hero7 Black ile başlayalım. 4K 60fps video yakalayabilen aksiyon kamerası artık HyperSmooth video dengeleme özelliği de sunuyor. Bu sayede gimbal benzeri akıcılık sağlanıyor. 12 MP sensör ise art arda 30 fps fotoğraf çekimi ve RAW fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyor. SuperPhoto Auto HDR özelliği de cabası. 4K 60fps olarak 78Mbps’a kadar yüksek bant genişliği ile video çekimi yapabilen modelde harici mikrofon girişi ve değiştirilebilir batarya da sunuluyor. Canlı yayın özelliği de sadece Black modeline özel olarak sunuluyor.

GoPro Hero7 Silver ise 10 MP sensöre sahip ve 4K 30fps video çekimi yapabiliyor. Bu modelde standart video dengeleyici bulunuyor. GoPro Hero8 White temel model olarak karşımıza çıkarken yine 10 MP sensöre sahip ancak 1080p 60fps video çekimi yapabiliyor.

GoPro Hero7

Tüm modellerin Instagram Hikayeler için dikey portre modu özelliği sağladığının da altını çizelim. Ek olarak, herhangi bir kılıf olmaksızın 10 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık ve 2 inç dokunmatik ekranda tüm modellerde standart.

GoPro Hero7 fiyatı ve çıkış tarihi

GoPro fiyat tarafında ise modele göre 100’er dolarlık farklılıklar belirlemiş ve ön siperişe sunmuş durumda. Buna göre fiyatlar şu şekilde:

GoPro Hero7 Black – 400 dolar

GoPro Hero7 Silver – 300 dolar

GoPro Hero7 White – 200 dolar