Fred Perry, İngiliz müzisyen Miles Kane ile gerçekleştirdiği 3. iş birliği koleksiyonunu gururla sunuyor.

Fred Perry x Miles Kane 3. kez güç birliği yapıyor

Fred Perry’nin zaferi ve başarıyı simgeleyen logosu Laurel Wreath, seneler boyunca müzisyenler tarafından sahiplenilmiş ve İngiliz müzik ve alt-kültür sahnesinde kendisine büyük önem teşkil eden bir yer edinmiştir.

İngiltere’nin Wirral isimli bölgesinde büyüyen Miles Kane, şu an hayatını İngiltere ve Los Angeles arasında geçirmekte ve bu durum bireysel stilini günden güne daha eklektik, daha kendine özgü ve daha cesur bir hale getirmektedir.

Son solo albümü Don’t Forget Who You Are’dan 5 sene sonra çıkardığı Coupde Grace isimli yeni albümünün turnesinde olan ünlü İngiliz müzisyen, Fred Perry ile gerçekleştirdiği yeni iş birliğinde sahne arkası hayatından ilham alıyor.

İkonik Fred Perry tasarımlarını, slim siluetler ve rahat bir estetik ile yeniden yorumlayan Miles Kane, 70’lerin kendine has stiline referanslarda bulunuyor.

Koleksiyonun en dikkat çekici parçası olan eşofman takımı, Miles Kane’in imzası haline gelen 70’ler stili baz alınarak geniş yakalar, kısa paçalar ve altın rengi detaylar ile zenginleştirildi.

70’lerin alt-kültürlerine olan aşkı ile sahne arkası hayatının rahatlığını birleştiren bu özel tasarım ürün Miles Kane’in konser öncesinde ısınırken sahnede giydiği eşofman takımından örnek alınarak üretildi.

Koleksiyonun dikkat çekici diğer parçalarından biri de Liberty Fabric London kumaşı ve deseni ile üretilmiş olan boxy kalıba sahip bowling gömleği!