18 Şubat günü gerçekleştirilecek olan NBA All Star 2019 öncesinde EA Tiburon, PlayStation 4 ve Xbox One için NBA Live 19 All Star Edition adlı indirilebilir içeriğini duyurdu. NBA Live 19 All Star Edition için yıldız oyuncular ise James Harden ve Joel Embiid olarak seçilmiş.

NBA Live 19 All Star Edition DLC ekstraları neler?

Başta da belirttiğimiz gibi indirilebilir içerik olarak PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularına sunulan özel yapım oyunda orijinal oyunun üzerine ekstra modlar ekleniyor. Ayrıca, All-Star Ultimate Team paketleri, efsanevi All-Star üniformaları ve Court Battles için All-Star takım oyuncusu da DLC ile gelenlerden. Son eklenti sayesinde oyuncular sadece kendi kurallarını seçmekle kalmıyor. Kendi sahalarını ve ilk beşlerini özelleştirebilme sayesinde özel oyuncu ödülleri de kazanılabiliyor.

22 Mart tarihine kadar sunulacak NBA Live ekstra Versus modu ile oyuncuların ikonik NBA All-Star oyuncularını ve imza oyuncu hareketlerini kendilerine eklemelerini mümkün kılacak etkinlikler serisinden mücadele etmesi de mümkün.

Hali hazırda NBA Live 19 oyununa sahip olanlar için All Star Edition DLC ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Oyunu hala almamış olanlar içinse DLC ile birlikte tam oyuna sahip olabilecekleri bir seçenek de sunulmuş durumda.