Başrolünde Tom Hardy’nin yer aldığı Venom‘un vizyona girmesine az bir zaman kala MTV’nin, Hardy ile gerçekleştirdiği röportaj bir anda “Acaba Tom Hardy Avengers’a mı dahil olacak?” sorularının ortaya çıkmasına neden oldu.

Venom Avengers serisine dahil olacak mı?

Bilindiği üzere Venom, Marvel Sinematik Evreni‘nden bağımsız bir hikaye olacak. Bunun sağlanabilmesi için senaryonun Spider-Man ile hiçbir şekilde bağlantı kurmayacağı tahmin ediliyor. Paylaşılan tanıtımlar da Örümcek Adamsız bir orijin hikayesi seyredeceğimize işaret ediyor. Buna rağmen hayranların büyük bir kısmı ufak bir sahneyle de olsa Tom Holland‘ı filmde görmeyi arzu ediyor. Bu sayede onun Avengers’ın koca dünyasına katılabilmesi için bir kapı açılmış olacak. Görünen o ki Tom Hardy de bu fikre sıcak bakıyor. Onun bu konudaki yorumları MTV‘nin gerçekleştirdiği röportajla ortaya çıktı.

Venom, yetişkinlere hitap eden vahşet, kan ve cinsellik sahnelerine yer vermeyecek. Aksine daha genel bir kitleye hitap etmeyi tercih edecek. Tom Hardy bu durumdan bahsederken tercihinin Avengers ile bağlantı kurmaya kapı açtığına da değindi.

Marvel dünyasına dahil olmaktan şikayetçi olmayacağını, gerekli anlaşmalar sağlandıktan sonra bu bağlantıyı kurmak için doğru insanlara sahip olduklarını belirten Tom Hardy, “Açıkçası biz Venom’un New York’u birbirine kattığı bir sahne görmek isteriz. İşin içine Iron Man, Spider-Man gibi kahramanlar da dahil oldu mu, olmuştur bu iş.” dedi.