Oyunculuktaki başarısını farkla alanlarda da yansıtan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, Barış Arduç X New Balance kolesiyonu ile 2018 kış aylarına damga vuracağa benziyor. Geçtiğimiz sezon Barış Arduç ile el sıkışan New Balance bu sezon da “Barış Arduç X NB” özel koleksiyonuyla yeni tasarımlarla sonbahar-kış koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sunuyor.

Oluşturulan özel koleksiyonda Barış Arduç’un yaşam tarzı ve hayata bakış açısından ilham alındığı belirtiliyor. Bu sebeple tasarlanan Sonbahar Kış koleksiyonu Arduç’un katkıları ile New Balance tasarımcılarının çalışmalarıyla enerjinin harekete dönüşmesini sembolize eden ses dalgaları ile şekilleniyor. İlkbahar-yaz sezonunda da çok beğenilen respect (saygı), honour (onur), loyalty (sadakat) ve compassion (merhamet) ile başlayan koleksiyon, sonbahar-kış sezonunda honesty (dürüstlük), integrity (doğruluk), courage (cesaret) değerlerini kıyafetlere taşıyor.

Barış Arduç x New Balance

Sadece spor yaparken değil, gün içerisinde dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir ürün yelpazesi sunan tasarımlarda sweatshirt, unisex tişört, sweat, eşofman ile rahat tarzınızı gün boyu devam edebileceksiniz. Ayrıca, eşofman altı modellerinin kesimlerine de dikkat edilen koleksiyonda rahatlık ve tasarım da ön planda tutuluyor. Koleksiyonda siyah, beyaz, gri, lacivert ve bordo tonları öne çıkıyor.

Sporun neredeyse pek çok alanıyla ilgilenen Barış Arduç’un spor yaparken oluşturduğu stiliyle, günlük stilini bir arada tutan ve 20 parçadan oluşan öze koleksiyon www.newbalance.com.tr ve New Balance mağazalarında yerini aldı.