Avengers: Sonsuzluk Savaşı sonrasında yarısı yok olan Marvel Sinematik Evreni için kurtarıcı rol üstlenecek olan Captain Marvel filmine ait beklenen fragman sonunda yayınlandı. Captain Marvel fragmanı aksiyon dozajı ve tanıdık karakterler ile film için heyecanınızı artıracak.

Brie Larson tarafından canlandırılacak olan Carol Denvers, filmde güçlerine çoktan kavuşmuş olacak ve Starforce adlı Kree askeri takımına çoktan katılmış olacak. Bu anlamda filmin geleneksel bir orijin hikayesi olmayacağının altı çiziliyor. 90’lı yıllarda geçecek olan filmde Samuel L. Jackson ise genç Nick Fury olarak karşımıza çıkacak. Hatta kendisinin iki gözünün de yerinde olacağını ve S.H.I.E.L.D. ajansında masa başı işinde çalışıyor olarak göreceğiz.

Captain Marvel fragmanı

Jude Law ise Kree askeri komutanı rolünde olacakken, Ben Mendelsohn da dünyayı istila eden Skrull adlı şekil değiştirebilen kötü uzaylıların başındaki Talos karakterine hayat verecek. Bu arada İthamkar Ronan’ı tekrar görmek de güzel. Captain Marvel ise dünyaya dönerek geçmişini araştırmaya çalışacak ve tabii ki Skrull tehlikesinden dünyamızı kurtaran kahraman olacak.

Captain Marvel vizyon tarihi ise 8 Mart 2019.