Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için 8 Mart 2019 tarihinde yayınlanacak olan Devil May Cry 5 (DMC 5) oyunu için hazırlanan sınırlı sayıdaki koleksiyon versiyonları özellikle koleksiyonerlerin ve cosplay ile uğraşanların aklını başından alacağa benziyor. En pahalısı 8,000 dolarlık uçuk bir fiyata sahip olan Devil May Cry 5 Ultra Limited Edition sürümü, 3 farklı çeşitle gelirken içerisinden oyunun Nero, Dante ve V karakterlerinin giydiği ceketler ve palto çıkıyor. Gerçekten!

Capcom Japan tarafından satışa sunulacak olan bu ultra sınırlı sayıdaki versiyonlardan en ucuzu 5,300 dolar fiyat etiketine sahip olan ve V karakterinin ceketinin çıktığı sürüm. Bunu 6,600 dolar fiyatla Nero takip ederken, Dante’nin meşhur kırmızı paltosu çıkan sürüm ise 8,000 dolar.

Bu giysilerin karakterlerin ölçülerine orantılı olduğunu da belirtmek gerek. Yani öyle beden vs. seçeme gibi bir şansınız yok. Ayrıca, giysilerin üzerinde karakterlerin mücadelelerinden aldığı hasarlar da bulunuyor. Kullanılan derilerin de gerçek olduğunun altı çiziliyor.

Bakalım bu çok ama çok sınırlı sayıdaki sürümleri hangi şanslı oyunseverler alacak?