Fiat müşterilerine retro stile sahip 1957 Edition paketi ile 500 modellerini geçmişe götürme olanağı sunuyor. 1957 yılında Nuova Cinquecento olarak piyasaya çıkan orijinal orijinal Fiat 500 bu çok daha çekici bir hale bürünüyor. Şimdi isterseniz, Fiat 500 1957 Edition detaylarına detaylı bakalım.

Ekstra 995 dolar karşılığında Lounge seçeneğine ek olarak satın alınabilen 1957 Edition ile aracınıza yen ve retro Fiat armasını ekletebiliyorsunuz. Ayrıca, beyaz dış yan aynalar ile birlikte beyaz, yeşil veya mavi 16 inç retro tarzda jantlara kavuşmak da mümkün. Hatchback versiyonlarda iki tonlu boyama ve cabrio modellerde siyah yumuşak tavan sunulurken; gök mavisi, açık yeşil ve beyaz olmak üzere yine üç farklı retro boyama seçeneği arasından seçim yapma olanağına sahip oluyorsunuz.

İç mekanda ise dikiş detaylarına sahip kahverengi deri koltuklar ve kahverengi deri vites ve direksiyon detayları dikkat çekiyor. Yine retro Fiat arması da direksiyonda konumlandırılmış.

Standart olarak yeni 1.4 litre MultiAir Turbo motor ile gelen Fiat 500, 135 beygir güce ve 204 Nm torka sahip. Spor egzoz, standart 5 ileri manuel veya opsiyonel 6 ileri otomatik vites diğer detaylardan. Fiat 500 1957 Edition seçimini sonbahar içerisinde gerçekleştirmek mümkün olacak.